Haber

Gölcük’te Ramazan Bayramı kutlaması

Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde Ramazan Bayramı nedeniyle tatil programı düzenlendi.

Gölcük Deniz Üs ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Aziz Bakıoğlu, Gölcük Kaymakam Yardımcısı Kocaeli Vali Yardımcısı Ali Ada, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Gölcük Emniyet Müdürü Veli Şengül, Gölcük Jandarma Komutanı Teğmen Yetenekli Sarıdağ, AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen, CHP İlçe Lider Fikret Gürel, MHP İlçe Başkanı Derya Çavdar, YETERLİ Partisi İlçe Başkanı İsmail Aynacı, Gölcük Muhtarları Derneği Başkanı Bilge Saral, Gölcük Muharip Gaziler Derneği Başkanı Mehmet Hanefi Arslan ve vatandaşlar katıldı.

Ortada iki bayramın düzenlendiğine değinen Ada, “Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ama aynı zamanda Ramazan Bayramı. Bu bayramda bir arada olmanın sevincini yaşarken bir yandan da bir aradayız. 6 Şubat’ta meydana gelen depremde canımızı kaybettiğimiz için çok üzgünüz, “Depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Allah bir daha böyle felaketler yaşatmasın. Tüm halkımızın bayramını kutluyorum” dedi.

Başkan Sezer de depremler nedeniyle bayramın hüzünlü geçtiğini, Gölcük olarak deprem bölgesindeki yaraların sarılması çalışmalarına katıldıklarını, gerekli yardımları sağlayarak depremzedelerin acılarına ortak olduklarını da kaydetti.

Depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileyen Sezer, “Gölcük hem kutlamalarda hem de yardımlaşma ve dayanışma içinde ülkemizin her yerinde örnek bir ilçe haline geldi. Tüm hemşehrilerimizin bayramını kutluyorum. millet, nice sağlıklı ve huzurlu bayramlar dilerim.” terimleri kullandı.

??????

haberarpacay.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu